2003 yılında kurulan şirketimiz sektörün en yüksek teknoloji uygulamalarıyla bu günlere gelmiştir. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz, işçilikteki yüksek kalitemiz, sürekli değişim ve gelişim motivasyonumuzla hizmetinizdeyiz. Süresine bakmaksızın servis garantimiz siz değerli müşterilerimizin bizi tercih sebebidir.


Neden ÇANKAYA CAMCI derseniz;

Eğitimli yetişmiş ve tecrübeli personeliyle kalıcı başarılar elde etmek, hedef oluşturmak, müşteri memnuniyeti üzerine yoğunlaşmak, etkili ve kalıcı hizmet sunmak amaç ve gayesi ile çalışmaktayız. Birinci sınıf olan cam uygulamaları ve pimapen malzemesini aynı titizlikle projelendirilip evinizde uygulamasını aynı kalitede yaparız. Kendi montajlarını kendi maaşlı seçkin ekibi ile yapar, proje imalat ve montaj garantisini daima veririz.


Gücünü takım çalışmasından alarak her sezon liderliği hedefleyen, değerlerini kazanca çeviren bir firmayız. Sektörün en ön saflarında olmaya devam etmek en büyük amacımız.  Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden,  güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek,  ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmekteyiz.

- Müşteri memnuniyeti sayesinde referanslarınızla bir çok işe imza atmaya devam etmekteyiz.
- Sizlerin memnuniyeti bizlere yeni müşteriler kazandıracaktır.
- Değişen taleplerinize cevap verebilmek için sizi dinleriz.
- Müşteri memnuniyetini ölçmek için bilgilerinizi ister ona göre yolumuza devam ederiz

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, yüksek malzeme kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir....


Misyonumuz;
Çankaya Cam bulunduğu sektörde 15 yılı aşan tecrübesi,genç ve dinamik uzman kadrosu ve kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst sevyede tutarak sektörün sayılı firmalarından olmayı hedefler.


Vizyonumuz;
Müşterilerine  hızlı ve kaliteli montaj yapmak.
Yenilikleri takip etmek.
Müşterilerine beklentilerin üzerinde kaliteli ürün ve hizmet sunmak.
Yüksek nitelikli ürün kalitesi ve hizmeti ile iç piyasda öndegelen firmalar arasında yer almak.


Değerlerimiz;
Güvenirlilik.
Verimlilik.
Liderlik.
Yenilikcilik.
Girişimcilik.
Müşteri memnuniyeti.
Takım ruhu.......